Moda

Rabat na torebki Baron

Torebki BARON, które podobają mi się najbardziej: czarna, ziemista, brązowa.

Z kodem USK30, zniżka 30% na produkty w sklepie (nie łączy się z outletem i innymi zniżkami).

Komentarze

 1. Marta

  Mam ten worek ale w kolorze czarnym. Torebka jest świetna. Ja gorąco polecam.

 2. Joanna

  Mam dwie torebki od ponad 2 lat, nosi się świetnie. Mam worek FRIDA w kolorze szarobeżowym (nie ma już tego koloru na stronie) oraz wzór ASOLA w kolorze camel (tego też już nie ma ).
  O ile worek ma rzeczywiście miękką skórkę i nie dzieje się nic, to ASOLA, sztywniejszy model ma tę skórę bardzo delikatną, i widać lekkie zarysowania. Identyczny rodzaj skóry ma GRETA. Trzeba po prostu pastować.
  Mario, do kiedy jest ten rabat 🙂

  • Maria

   To jest stały rabat. Ja jestem bardzo zadowolona ze swojej torebki. Mam ją krótko, ale intensywnie z niej korzystam i się nie zarysowała do tej pory 🙂 A podobno właśnie lakierowana skóra jest bardziej podatna na rysy niż sztuczny lakierek.

 3. justyna

  Mam czarną torebkę Greta. Kupiłam jakieś pół roku temu. Długo szukałam takiego fasonu, bez ozdobników, zwyczajny prostokąt ze srebrnym zamknięciem i w moich granicach cenowych. Noszę ją na co dzień i dlatego bardzo mi brakuje zabezpieczenia wnętrza czymś więcej niż samą klapą, ponieważ drobne przedmioty mogą wypaść z boku. Okazała się też trochę za mała, ale na wyjścia będzie rewelacyjna. Zamknięcie też mam już porysowane, mimo że dbam, nie rzucam, nie ocieram. Skóra jest ładna i gładka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *