Moda

Rabat na torebki Baron

Torebki BARON, które podobają mi się najbardziej: czarna, ziemista, brązowa.

Z kodem USK30, zniżka 30% na produkty w sklepie (nie łączy się z outletem i innymi zniżkami).

Komentarze

 1. Marta

  Mam ten worek ale w kolorze czarnym. Torebka jest świetna. Ja gorąco polecam.

 2. Joanna

  Mam dwie torebki od ponad 2 lat, nosi się świetnie. Mam worek FRIDA w kolorze szarobeżowym (nie ma już tego koloru na stronie) oraz wzór ASOLA w kolorze camel (tego też już nie ma ).
  O ile worek ma rzeczywiście miękką skórkę i nie dzieje się nic, to ASOLA, sztywniejszy model ma tę skórę bardzo delikatną, i widać lekkie zarysowania. Identyczny rodzaj skóry ma GRETA. Trzeba po prostu pastować.
  Mario, do kiedy jest ten rabat 🙂

  • Maria

   To jest stały rabat. Ja jestem bardzo zadowolona ze swojej torebki. Mam ją krótko, ale intensywnie z niej korzystam i się nie zarysowała do tej pory 🙂 A podobno właśnie lakierowana skóra jest bardziej podatna na rysy niż sztuczny lakierek.

 3. justyna

  Mam czarną torebkę Greta. Kupiłam jakieś pół roku temu. Długo szukałam takiego fasonu, bez ozdobników, zwyczajny prostokąt ze srebrnym zamknięciem i w moich granicach cenowych. Noszę ją na co dzień i dlatego bardzo mi brakuje zabezpieczenia wnętrza czymś więcej niż samą klapą, ponieważ drobne przedmioty mogą wypaść z boku. Okazała się też trochę za mała, ale na wyjścia będzie rewelacyjna. Zamknięcie też mam już porysowane, mimo że dbam, nie rzucam, nie ocieram. Skóra jest ładna i gładka.

 4. Magda

  Mario ja mam właśnie ten kuferek brązowy, od września 2016 i nosi się ją świetnie. Bardzo dobrej jakości, a nie raz torebka mi przemokła, i używam jej codziennie więc ja ciężkie życie ze mną. Wygląda dalej wspaniale, więc polecam:) Zamówiłam wtedy dwa modle bo nie mogłam się zdecydować a był rabat 30%: Nola I Mea. Mea ma oryginalny kształt ale trochę jak walec, jak dla mnie za długa. Za to Nola została ze mna do dziś. Jedyne to musiałam zmienić to skrócić u szewca ten parek na ramię bo był zbyt długi a ja lubię go nosić przypiętego do torby. Mówię szczerze że nic o nią nie dbam, ostatnio zaczęłam myśleć czy by ją czymś pokryć lub nakremować ale dalej nic nie zrobiłam. Podaję link do zdjęcia które właśnie jej zrobiłam żebyś mogła porównać jak ładnie się starzeje:) http://imageshack.com/a/img924/317/3Hri8L.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *